Generator Invertor Ruris R-Power IS4000 RC 5.5CP/4kW
TVA inclus
2.974,38 LEI
  • Disponibilitate: In Stoc
  • Brand: RURIS
  • Cod produs: 40000RPW25A
  • Garantie persoane fizice: 24 Luni
  • Garantie persoane juridice: 12 Luni
  • Categorie: GENERATOARE DE CURENT
Cumpără acum, plătește mai târziu
Generator-invertor RURIS R-Power IS4000RC
Caracteristici:
    Modul de telecomandă
    Senzor de protecție motor
    Putere maximă generator: 4000 W
    Pornire electrică
    Număr de prize: 2
Generatorul de curent RURIS R-Power IS4000RC este dotat cu un motor în 4 timpi cu baie de ulei, care dezvoltă o putere de 5.5 CP, asigurând astfel o performanță excelentă și remarcându-se prin fiabilitate și ușurință în întreținere. Totodată, puterea maximă pe care o poate dezvolta este de 4000 W. Aceasta se dovedește suficientă pentru a alimenta celor două prize de 230 V.
    Model: R-Power IS4000RC
    Motor: General Engine
    Ciclu de funcționare: 4 timpi
    Putere motor: 5.5 CP
    Capacitate cilindrică: 223 cc
    Pornire: Electrică
    Telecomandă: DA
    Combustibil: Benzină fără plumb
    Capacitate rezervor: 12l
    Tensiune de ieșire:  DC12 V - 8.3A
    Tensiune de ieșire:  AC230V
    Putere maximă: 4000W
    Frecvență de lucru: 50 Hz
    Număr prize: 2
    Autonomie la 50% sarcină: 7.5 ore
    Autonomie la 100% sarcină: 4.8 ore