Generator Curent RURIS R-Power GE 2800 RC 7 CP
TVA inclus
1.569,42 LEI
  • Disponibilitate: In Stoc
  • Brand: RURIS
  • Cod produs: 28000GRC25A
  • Garantie persoane fizice: 24 Luni
  • Garantie persoane juridice: 12 Luni
  • Categorie: GENERATOARE DE CURENT
Cumpără acum, plătește mai târziu
Dotări:
Modul de telecomandă
Senzor de protecție motor
Putere maximă generator: 2800 W
Alimentare: Benzină fără plumb
Număr de prize: 2
ATENȚIE !!!
Generator curent RURIS R-POWER GE2800RC
Motor General Engine
Ciclu de functionare 4 timpi
Putere motor 7 CP
Capacitate cilindrică 212 cmc
Sistem de aprindere Electronic
Pornire Electrica
Telecomanda DA
Informatii telecomanda si receptor
Modul de telecomandă.
Model: TX0202 (transmițător) și WR05 (receptor).
Tensiunea de funcționare: TX0202:DC 3V; WR05: DC 12V.
Clasa de protecție: Clasa I.
Banda de frecvență: 433.05 -434.79 MHz.
Modulație: ASK
Putere radiată efectivă (ERP): Max -13 dBm
Lățimea de bandă a canalului: 200 kHz
Combustibil Benzină fără plumb
Capacitate rezervor 15 L
Capacitate baie de ulei motor 0.6 L
Consum mediu combustibil < 374 (grame/kW/h)
Putere maxima generator 2800 W
Putere nominala generator 2500 W
Frecvenţă de lucru 50 Hz
Curent nominal 11.4 A
Număr prize 2
Înfăşurare stator, rotor Cupru
Tensiune de ieşire DC -
Tensiune de ieşire AC 230 V